[YAKINDA!] KALBİN ATEŞİ / Ateş Dizisi -3- by Rita Hunter

Rita Hunter hayranlarına güzel haber! Ateş dizisinin üçüncü kitabı olan Kalbin Ateşi sonunda okurlarıyla buluşacak. Kitabın kapağına ve kapakta kullanılan tonlamalara bayıldım. ✌Bu kitapta da kalplerimizi hop oturtup hop kaldırtacak maceralar yaşayacağımıza eminim. Sevgili Rita'ya buradan şimdiden hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum.  Umarım bol kazançlı bir kitap olur. Sevgiler Müjde. ❤ 

KALBİN ATEŞİ

İskoçya kırsalındaki küçük çiftliğinde koyun yetiştiren Davina Murray, sevdiği erkek tarafından masumiyeti çalınarak terk edilen kardeşinin hayatının en büyük hatasını yapmasının önüne geçememiştir. Ancak onun hayallerini çalan adamın hiçbir şey olmamış gibi pırıltılı yaşamını sürdürmesini kabul etmeyecektir.


O halde...
Sadakat, kararlılık ve öfkenin yol gösterdiği bir planın, tatlı dil, ölçülü bir hafifmeşreplik, çalışılmış bakışlar ve biraz da cesaretle süslendiğinde uygun dozda bir intikama dönüşmesinin önüne geçebilecek ne tür bir engel olabilir ki?
Belki sadece korumacı bir kuzen...

Abbey Kontu Stephan Ramsey kuzeninin hayatına aniden giren bu çarpıcı kadının bir şeylerin peşinde olduğunun farkındadır. Kalbinin tekrar kırılmasını istemediği kuzenini korumak için Davina Murray’nin cazibesine kalkan olarak kendi tecrübesini öne sürdüğünde ikisi arasında patlak veren savaş, kısa sürede kalplerini ateşe verecek bir serüvene dönüşecektir.


Rita'ya Ulaşın --->  FACEBOOK 

No comments:

Powered by Blogger.