Hep Seni Bekledim By Jennifer L. Armentrout - Wait For You (Turkish Edition) {NEW/ YENİ}

Çok sevinçliyim. Merakla beklediğim bir serinin kitabı raflarda yerini aldı. Jennifer yazsın ben okuyayım. Yazarken hissettiklerini hissederken o kadar çok mutlu oluyorum ki içim kıpır kıpır oluyor. Bu kitapta Cam ve Avery'nin macerasını , tutkusunu ve diyaloglarını hiç sıkılmadan okuyacağınıza eminim.  

 Cam’in ( Cameron ) muhteşem yakışıklılığı ve Avery ’ nin güzelliğine bayılacaksınız. “Benimle Ol” kitabın da ise Jase ile Tess ( Teresa ) favorileriniz arasına girecektir. Jennifer hep aynı tarz yazıyor diyenler ; eminim bu kitapları okudukları zaman fikirlerini net bir şekilde değiştirecekler.Ve dikkatli olun bu kitabı okuduktan sonra kurabiyeleri daha çok seveceksiniz.
Türkiye'de şu an ilk kitap çıktı yabancı dil okumayı seven arkadaşlar varsa 2.kitabı kesinlikle okunmasını şiddetle öneririm. Okuma listenizin en başına "Seninle" serisini ekleyin derim. Neyin bazı şeylere değdiğini neyin değmediğini merak ediyorsanız hemen alın ve okuyun derim.  Ve göreceksiniz bu kitabın sonunda içinizde bir şeylerin kıpırdadığını hissedeceksiniz. Umarım benim sevdiğim gibi siz de bu kitabı keyifle okur ve çok seversiniz. 
 Sevgiler Müjde  ✌ 


With You SAGA 
      1.Wait For You   
2.Trust in ME
3.Be With ME
   4.Stay With ME ( 23.09.2014 )Bazı şeyler beklemeye değer…

Beş sene önce bir partide Avery Morgansten'in tüm hayatı değişti. Evden çok uzakta bir üniversite, şimdi her şeyi geride bırakmak için harika bir fırsat. Tek yapması gereken, derslere zamanında girmek, sol bileğindeki bilekliği asla çıkarmamak, dikkatleri üzerine çekmemek ve belki de bir iki arkadaş edinmek. İhtiyacı olmayan tek şey ise, ince ince planladığı hayatını alt üst edecek bir erkeğin radarına girmekti.

Çoksatan Lux ve Melez Sözleşmeleri serisinin yazarı Jennifer L. Armentrout'tan yepyeni bir aşk hikâyesi!Çıktığı gün kitap satış listelerini sarsan ve Forbes dergisine kapak konusu olan Hep Seni Bekledim'i elinizden bırakamayacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)Romantik / Kurgu / Yabancı
Orijinal İsim: Wait For You (İngilizce)
Sayfa sayısı: 416
Ebat: 138 * 210 mm
Yayın Tarihi: Ağustos 2014
ISBN: 978-605-09-2187-8
Trailer ;JENNIFER L.ARMENTROUT HAKKINDAJennifer Batı Virgina’da, Martindburg şehrinde yaşıyor. Onun hakkında duyduğunuz her söylenti doğru değildir. Yazım işiyle yoğun olarak ilgilenmediği zamanlarda kitap okuyarak, egzersiz yaparak, berbat zombi filmleri izleyerek, yazıyormuş gibi yaparak, kocası ve Jack Russel köpeği Loki ile vakit geçiriyor.
Yazar olma hayali, vaktinin büyük bir kısmını kısa hikâyeler yazarak geçirdiği matematik derslerinde başladı. Bu, matematikten kötü notlar almasının da en büyük sebebidir. Jennifer genç okurlar için paranormal, bilim-kurgu, fantezi ve modern aşk hikâyeleri yazıyor. Ayrıca J. Rogers takma adıyla yetişkinler için aşk romanları da yazıyor.

No comments:

Powered by Blogger.