LÜKS : ( CONSEQUENCES ) SONUÇLAR ( Opal & Köken ) BELİRLENEN KAPAK...

Öncelikle Jennifer'a blogger'lara tanıdığı ayrıcalıktan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bu harika tanıtımı sizinle paylaşmak benim onur duyacağım bir zevk. 
Çoğu kişi kitapların kapak tasarımını sevmese de ben bayıldığımı dile getirmek istiyorum. Tasarımı sevin ya da sevmeyin bence gayet hoş bir görünüme sahip olan kapak tasarımlarını söylemeden geçmek istemiyorum. Bir nevi Jennifer postalarını paylaşmak bende ayrı bir sevinç oluşturduğu için ve bir fotoğrafçı olarak kapak tasarımlarına bu gözle de baktığım için çok hoş ve görselliğini sergileyen bir kapak olduğunu düşünüyorum. Açıkçası gizemli bir görünümün diğer görsel yönleri kapsadığını düşünüyorum. Tabii ki hayranı olduğum yazarı övmek için söylemiyorum. Sadece onu anlamanın benim için yeterli bir sebep olduğunu görüyorum ve okurken yazdıklarını yaşıyorum. Az çokta bunu kendimde yazdığım için net bir şekilde yazarken yaşadığı zorlukları ve duyguları hissedip,yaşayabiliyorum. 
Bu yüzden bunu büyük bir zevkle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Bu güzel hikayeleri bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz , Jennifer ...
Şimdi size bu iki yeni çıkacak olan kitabın arka kapaklarındaki tanıtım yazısını elimden geldiği kadar çevirerek sizlerle paylaşmak istiyorum...OPAL ; 
Her şeyden sonra, ben artık aynı Katy değilim.Ben farklıyım...Ve ben bunun sonucunun ne anlama geleceğinden tam olarak emin değilim...Gerçeği keşfetme yolunda attığımız her adımın bize uzaylı melezlere işkence etmek ve deney yapmak için sorumlusu olan gizli kuruluşun sonunun olmadığının ve neler yapabileceğimin daha fazla farkına vardım. Ben yetenekliyim..
Hala can çekişen, ölüme yakın olan birine yardım pek mümkün olmayan bir yerden geliyor,ve dostlar en ölümcül düşmanlar haline gelecek, fakat  sonucu dünyalarımızı sonsuza kadar paramparça edecek olsa bile geri dönmeyeceğim.

KÖKEN ;
Daemon Katey'yi geri almak için herşeyi yapacaktır.başarılı ama feci bir "Weather Dağı" baskınından sonra , o imkansızla karşı karşıya kalıyor. Katy gitti.Alınmış.Her şey onu bulmakla ilgili hale geliyor. Ama en tehlikeli düşmanı başından beri orada , ve gerçekler ortaya çıkıyor ve yalanlar parçalanıyor gibi görünüyor? Daemon ve Katy hangi tarafta ayakta duracak? Ve hatta birlikte olacak?
Buda iki kapağın birleştirilmiş şekli sizce de gayet hoş ve anlamlı değil mi ...
attachment
LUX: CONSEQUENCES  (Opal  & Origin ) Linkleri :

YAZAR HAKKINDA BİLGİ ;
JLA author photoJennifer Armentrout  Martinsburg,Batı Virjinya’da yaşıyor.Onun durumuyla
ilgili duyduğunuz her şey doğru değildir. Onun çalışmaları yazılı olduğu zamanlar zor değil .
Zamanını okumak dışında , yazmak için ;  gerçekten kötü zombi filmlerini izlemeyi seviyor. Bunun dışında eşi ve Jack Russell köpeği Loki ile dışarıya çıkmayı seviyor. Bir yazar olma hayalleri çoğu zaman kısa öyküler yazarak cebir ( Matematik ) dersinde başlamış.

Jennifer ; genç yetişkin paranormal, bilim kurgu, fantastik ve çağdaş ( Modern ) bir romantizm yazarı.
Eserleri; Spencer Hill Press, Entangled Teen ve Brazen, Disney / Hyperion ve Harlequin Teen ile yayınlanmaktadır. Aynı zamanda J.Lynn ismi altında Yetişkin ve  Yeni Yetişkin romantik aşk romanları yazıyor. Kitapları ise ; Entangled Brazen and HarperCollins tarafından basılıyor.

 Bunlarda Jennifer ‘ın resmi sayfaları ; TwitterFacebook; and Website

No comments:

Powered by Blogger.