( Obsession ) SAPLANTI [ Jennifer L. Armentrout ]

Hayran olduğunuzun bir yazarın hangi kitabı çıkarsa çıksın içinizde bir sevinç beliriyor.Daha “Köken ve Saplantı” kitaplarını alamama rağmen merak içinde bloglarda yazılanları ve okuyucuların yorumlarını takip ederek heyecanımı bastırıyorum.
Eminim ki Türkiye’ye gelecek olan diğer roman “Dark Elements” serisi de çok tutulacaktır.Tabii ki şuan bunun için Jennifer L. sitesinde tam tarihli bir bilgi henüz yok.Sadece yayın evinin yine Dex yayın evi olduğu belirtilmiş. "Dark Elements " yani "Karanlık Öğeler" serisinin orijinalini Goodreads'ten okuduğum için onları da çok seveceğinizi düşünüyorum.


Jennifer L. anlaşılan “Individual Novels” yani “Bireysel Romanlar” serisinden Saplantı da bize arumları da sevdirecek gibi görünüyor…Türkiye’de de kitabın Orijinal kapağının kullanılmasına da ayrıyetten çok memnun kalmış olmaktayım.Ama ne yazık ki , kitabı okumak için ne kadar çok sabırsızlansamda yoğun iş tempomdan dolayı beklemek zorunda kalacağım.Okuduktan sonraki yorumlarımı keyifle sizlere yazacağım…
Sevgiyle kalın…

No comments:

Powered by Blogger.