Jennifer L. Armentrout – AVCI ( Sentinel )


It’s a beautiful day for a war.
As the mortal world slowly slips into chaos of the godly kind, Alexandria Andros must overcome a stunning defeat that has left her shaken and in doubt of their ability to end this war once and for all.  And with all the obstacles between Alex and her happily-ever-after with the swoonworthy Aiden St. Delphi, they must now trust a deadly foe as they travel deep into the Underworld to release one of the most dangerous gods of all time.
In the stunning, action-packed climax to the bestselling Covenant series, Alex must face a terrible choice: the destruction of everything and everyone she holds dear… or the end of her self.


DEX 
jennıfer
Melez Sözleşmeleri'nden unutulmaz bir final!

Ölümlü dünya yavaş yavaş tanrıların yarattığı kaosa teslim olurken, Alexandria Andros, onu kendi yeteneklerinden şüpheye düşüren korkunç mağlubiyetin yaralarını bir an önce sarıp, savaşı sona erdirmek zorunda.

Alex ve sonsuz aşkı Aiden St. Delphi engelleri aşıp, tüm zamanların en tehlikeli tanrısını serbest bırakmak için Yeraltı'na giderken, ezeli düşmanlarına güvenmeliler.

Alex korkunç bir seçimle karşı karşıya: ya her şeyi ve ona güvenen herkesi imha edecek... ya da kendini.

New York Times ve USA Today'in çoksatan listelerinden uzun süre inmeyen Melez Sözleşmeleri; Melez, Safkan, Tanrı ve Apollyon'dan sonra beşinci kitap Avcı ile çarpıcı bir şekilde son buluyor!TR TRANS ve Benim yorumum :
Savaş için güzel bir gün…

Alex'in başından bir türlü atamadığı Tanrı'lar ,Alex korksa bile savaşmak zorunda tabii ki Aiden da yanı başında...

Ölümlü dünya yavaşça Tanrısal varlıkların savaşına sürüklenirken, Alexandria Andros’u bu savaş için sahip oldukları yeteneklerden şüphe duymaları yüzünden ve onu korkudan titreten bu gösterişli savunmanın üstesinden gelmesi gerek.


Engeller arasında; en tehlikeli tanrıyı serbest bırakabilmek için Yeraltı Dünyası’na yolculuk yapmak zorundalar ve bu yolculuk süresince de ölümcül düşmalarına güvenmek zorundalar.

Ve Alex ile Alex’in hep mutlu son ile yaşamak istediği Aiden St. Delphi’nin bütün Covenant serilerinin en can alıcı düğüme sahip olan bu kitapta, Alex tehlikeli bir seçim yapmak zorundadır: her şeyi ve sevdiği herkesi yok etmek ya da kendi hayatına son vermek.
Alex’in seçimi ne olacak bir an evvel öğrenmek istiyorsanız.Hemen Alıp okumanızı tavsiye ediyorum.Okuduktan sonra gerçekten çok şaşırabilirsiniz.Ben Jennifer'ın bütün kitaplarında çok farklı hislere kapılıyorum.Okumaktan zevk alıyorum ve keyifleniyorum.
Okurken sıkılıp,yerine koyduğum çok az kitap vardır.Ama sıkılsam bile en azından bitireceğim güne kadar ara ara da olsa okurum.Ama Jennifer çok farklı Melez Serisinin ilk 3 kitabını aldığım ilk hafta bitirmiştim. 
Ahh! Aiden , ah! diyorum. Jenn Aiden'ı benim için mi yazmış ne ... ^_^  Böyle sıcak bir adam var mıdır ki dünyada! 
Favori serim olan Melez Sözleşmeleri hayranları eğer hala okumadıysanız alın ve okuyun derim.Hepinize sevgiler.No comments:

Powered by Blogger.