"Bitter Sweet Love ” Jennifer L. Armentrout

Harlequin Teen tarafından 1 Aralık 2013′te yayımlanan yeni seri ” Acı Tatlı Aşk ” [ Karanlık Öğeler ] serisinin ön okumalık olarak yayınlanan bu kısa romanı okuyunca şok etkisinden çıkamıyorsunuz.

Şimdiye kadar okuduğum öykülerinden en inanılmazı ve en etkileyicisi…  Bu kısa 205 sayfadan oluşan öykü ” Tatlı Sıcak Öpücük” kitabının bir ön gösterimi olarak sunuldu. Ve yakında ülkemizde de çıkacak olan kitap “Tatlı Sıcak Öpücük” kesinlikle en özel kitaplarınızdan biri olarak kalacak buna emin olabilirsiniz…
Bu başlangıç kitabı olarak kesinlikle harika!  GARGOYLES ! GARGOYLES ‘ün  yönü kesinlikle eşsiz. Melekler, vampirler, uzaylılar ve kurt adamlar olağan paranormal dünyadan serinletici bir değişimi sunuyor.Kimin aklına gelirdi!  Bir taraftan çok umut verici diğer taraftan zorlayıcı bir hikaye. Kelimelerle ifade edemiyorum bile. Jennifer’a bayılan bir okuyucusu olarak bu seride kırılan bir kızın kalbine giden yolun ne kadar güzel anlatıldığını hissedeceksiniz.
Parlak bir not : Kahramanlarımızdan Jas { Jasmine } ve Dez çocukluğundan beri arkadaşlar.Kitap Türkçe olarak yeniden DEX yayınları tarafından yayınlanacaktır.

No comments:

Powered by Blogger.