[ÇIKTI] DİRENİŞ by JENNIFER L.ARMENTROUT

Direniş

Lux
Jennifer L. Armentrout

Fantastik / Kurgu / Yabancı
Orijinal İsim: Opposion (İngilizce)
Sayfa sayısı: 364
Ebat: 138*210
Yayın Tarihi: Eylül 2014
ISBN: 978-605-09-2259-2
Dünyanın sonuna tanık olursam, evimin çatısında oturup, R.E.M. dinleyecektim. Ama gerçek hayat hiç de öyle havalı değil, inanın bana. Luxen’lerin geldiği o gece her şey değişti ve Daemon gitti. Geri gelecek mi, bilmiyorum. Saf mı değiştirdi, hiçbir fikrim yok. Beni hâla seviyor mu, emin değilim. Eğer Lux'en işgalinden kurtulabilmek için az da olsa bir şansımız varsa, bu ancak düşman ile işbirliği yaparsak mümkün olacak. 

Hangi düşmanla mı? Bir tahminin vardır eminim.

Dünyaca ünlü usta yazar Jennifer L. rmentrout’un efsane serisi LUX, son kitap DİRENİŞ ile tozu dumana katıyor.


  

JENNIFER L.ARMENTROUT HAKKINDA 

Jennifer Batı Virgina’da, Martinsburg şehrinde yaşıyor. Onun hakkında duyduğunuz her söylenti doğru değildir. Yazım işiyle yoğun olarak ilgilenmediği zamanlarda kitap okuyarak, egzersiz yaparak, berbat zombi filmleri izleyerek, yazıyormuş gibi yaparak, kocası ve Jack Russel köpeği Loki ile vakit geçiriyor.
Yazar olma hayali, vaktinin büyük bir kısmını kısa hikâyeler yazarak geçirdiği matematik derslerinde başladı. Bu, matematikten kötü notlar almasının da en büyük sebebidir. Jennifer genç okurlar için paranormal, bilim-kurgu, fantezi ve modern aşk hikâyeleri yazıyor. Ayrıca J. Rogers takma adıyla yetişkinler için aşk romanları da yazıyor.

No comments:

Powered by Blogger.