[NEW/YENİ] Gece Yarısı Külleri by Lara Adrian-( Ashes of Midnight) (Midnight Breed, #6)Tutsak bir kadın. 
İntikam peşinde bir adam. 
Ve yok edilmesi gereken tehlikeli bir düşman…


Geceleyin Claire Roth kendi evinden kaçmaya çalışırken cehennemden gelmiş gibi görünen alevler ortaya çıkar. Sonra ateşlerin ve küllerin ortasında bir savaşçı belirir. Bu Andreas Reichen'dır, bir zamanlar Claire'in tek aşkı olan adam şimdi onu tüketen intikam isteğiyle bir yabancıya dönüşmüştür. 

Çapraz ateşin ortasında kalan Claire, adamın vahşi öfkesinden kaçamaz ve Andreas'ın kanını da içmesiyle onun karanlık dünyasının bir parçası olur.

Andreas'ı, Soylu kardeşlerinin ölümünden sorumlu olan vampiri yok etmekten hiçbir şey alıkoyamayacaktır… Hatta gerekirse, eski aşkını bu ölümcül görevde kullanacak kadar ileri gitmeye kararlıdır. Andreas'ın tehlikeli düşmanına kan bağıyla bağlı olan Claire ise bu arayışında ona yardımcı olurken, yolculukları derin ve davetsiz tutkularla daha da tehlikeli hale gelir.

Av ile avcı arasındaki sınırlar belirsizleşirken, kör edici bir ihtiras aralarındaki ateşi daha da canlandıracaktır.


"Bu eşsiz seriye harika bir ekleme… sizi daha fazlası için meraklandıracak."

Fresh Fiction
(Tanıtım Bülteninden)


Sayfa Sayısı: 325
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları
A woman driven by blood. A man thirsting for vengeance.
A place where darkness and desire meet... 
As night falls, Claire Roth flees, driven from her home by a fiery threat that seems to come from hell itself. Then, from out of the flames and ash, a vampire warrior emerges. He is Andreas Reichen, her onetime lover, now a stranger consumed by vengeance. Caught in the cross fire, Claire cannot escape his savage fury--or the hunger that plunges her into his world of eternal darkness and unending pleasure. 
Nothing will stop Andreas from destroying the vampire responsible for slaughtering his Breed brethren . . . even if he must use his former lover as a pawn in his deadly mission. Blood-bonded to his treacherous adversary, Claire can lead Andreas to the enemy he seeks, but it is a journey fraught with danger--and deep, unbidden desires. For Claire is the one woman Andreas should not crave, and the only one he's ever loved. A dangerous seduction begins--one that blurs the lines between predator and prey, and stokes the flames of a white-hot passion that may consume all in its path. . . .

No comments:

Powered by Blogger.