”Belalı Düğün” by Jamie McGuire (A BEAUTIFUL WEDDING) Out/Çıktı!


Türkçe Tanıtım : 

Abby Abernathy beklenmedik bir şekilde Bayan Maddox olmuştu. Abby ve Travis’in bir anda ortadan kaybolarak, Vegas’ta evlenmeleri hakkındaki her şey bir sırdı… 
Şimdiye kadar Abby neden Travis’e bir anda evlenme teklif etmişti? Düğünden önce neler yaşanmıştı? Bütün bunları başka kim biliyordu? Ve en önemlisi Travis ve Abby için gerçekten bir mutlu son var mıydı? Tatlı Bela ve Ayaklı Bela hayranlarının tüm soruları bu kitapta cevaplanıyor!
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 152
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Yabancı
orj
Orijinal Kapak
ENG:
Why did Abby pop the question?
What secrets were shared before the ceremony? 
Where did they spend their wedding night?
Who else knew about it . . . and didn’t tell?
Everything about Abby and Travis’s elopement was top-secret . . . until now. Fans of BeautifulDisaster and Walking Disaster will get all of their questions answered in this whirlwind tale of the weddingday (and night!)—and as with all good stories, this one will definitely have been worth the wait.
You know that Abby Abernathy unexpectedly became Mrs. Maddox. But what do you really know?
Why did Abby pop the question?
What secrets were shared before the ceremony? 
Where did they spend their wedding night?
Who else knew about it . . . and didn’t tell?
Everything about Abby and Travis’s elopement was top secret…until now. Fans of Beautiful Disaster and Walking Disaster will get all of their questions answered in this whirlwind tale of the weddingday (and night!)—and as with all good stories, this one will definitely have been worth the wait.

No comments:

Powered by Blogger.