Karanlığa Davet - Yasmine Galenorn ( ÇIKTI )


Zihnin görkemli aydınlığı, karanlığın kâbusu oluyor…

Anne Ay, benim ulu Leydim, başıma gelen her şeyi onurumla kabulleneceğimi biliyorsun, ama yalvarırım bana yardım et. Kaçmama, düşmanlarımı yok etmeme, ailemi kurtarmama yardım et. Beni parça parça etmeye çalışan düşmanımı alt etmem için bana güç ver. Gecenin Annesi, Avın Hanımefendisi, bana yol göster. Kalbimi duy, ruhumu duy, izin ver de başımı senin göğsüne yaslayayım.

Kış Dönümü geldiğinde DArtigo kardeşler en büyük kâbuslarıyla karşı karşıya kalır. Dumanlının, Camilleden nefret eden babası Dünyada dolaşmaktadır. Bu sırada Karanlığın Sarayına kabul edilmeyi bekleyen Camille kaçırılır. Dünyanın tepesindeki mağaralarda, önce ruhu sonra bedeni paramparça edilirken ettiği intikam yeminlerini gerçekleştirecek gücü bulması oldukça zordur. Dumanlının babasının ellerinde, ruhunun en karanlık taraflarıyla karşı karşıya kalan Camillein önünde iki seçenek vardır: 

Ya kaçmayı başaracak ya ölecektir.


"Erotik ve karanlık bir şekilde büyüleyici… Tam bir büyü ve şehvet harmanı."
-Jeaniene Frost-


"Galenorn seri boyunca hiçbir zaman kahramanlarının yıkıcı duygusal ve fiziksel zararlarla karşılaşmasından kaçınmadı. Ama bu kitap kesinlikle Camille DArtigonun sınırlarını en çok zorlayanı…"
-RT Book Reviews-
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 432
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

No comments:

Powered by Blogger.