Crewel- Yaratıcı (Crewel World #1) by Gennifer Albin


To tell you the truth, this book expression in terms very nicely described. So I can say that I am reading this book more thriling. Especially during the night when you are full, becomes hopeless, that I can say is subsequently warned not say.
------------------------------------------
Gerçeği söylemek gerekirse bu kitap, anlatımı bakımından çok hoş bir şekilde anlatılmış. Yani şunu söyleyebilirim ki; ben bu kitabı okurken daha çok gerildim. Özellikle de gece olunca,durumunuz tam bir umutsuz vakaya dönüşüyor benden söylemesi sonradan uyarmadı demeyin. 
Serinin ikinci kitabı Altered (Crewel World # 2) 
29 Ekim 2013 yılında çıktı. Henüz Türkiye'de piyasaya sürülmedi. Üçüncü kitap ise; Unraveled (Crewel World # 3) 7 Ekim 2014 yılında raflarda yerini alacak.


İçine girdiği dünya öylesine karmaşık ki...


Ailesi Adelice'in olağandışı bir yeteneği olduğunu keşfettiğinde, bunu gizlemesi için onu eğittiler. Bir Dokumacı olmasından korkuyorlardı; yani insanların nerede yaşayıp ne yiyeceklerine hatta ne zaman ölmeleri gerektiğine karar veren o güzel ve ölümcül kadınlardan biri olmasını istemiyorlardı. Ne var ki, İşleme Hizmetleri Adelice'i pek çok testten geçirir ve ailesinden kopararak entrikalar ve sırlarla dolu karmaşık bir dünyanın içine çeker.
Şimdi yalanlardan örülmüş bir ağa ve gizli bir aşka düşmüş olan Adelice gücünün ardındaki tüm uğursuz gerçekleri açığa çıkarmak zorundadır. Bütün yaşamı pamuk ipliğine bağlı olan Adelice onu ya sonsuza kadar koruyacak ya da yerlebir edecek. Bu yetenek bir hediye mi yoksa bir lanet mi?


"Albin korkutucu oldugu kadar büyüleyici bir dünya yaratmıs. Kesinlikle nefes kesici." Josephine Angelini, Yıldız Geçidi

Sayfa Sayısı: 348
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

                                                                                                 Trailer'ı buradan izleyebilirsiniz...Incapable. Awkward. Artless. 
That’s what the other girls whisper behind her back. But sixteen-year-old Adelice Lewys has a secret: She wants to fail. 

Gifted with the ability to weave time with matter, she’s exactly what the Guild is looking for, and in the world of Arras, being chosen to work the looms is everything a girl could want. It means privilege, eternal beauty, and being something other than a secretary. It also means the power to manipulate the very fabric of reality. But if controlling what people eat, where they live, and how many children they have is the price of having it all, Adelice isn’t interested.

Not that her feelings matter, because she slipped and used her hidden talent for a moment. Now she has one hour to eat her mom’s overcooked pot roast. One hour to listen to her sister’s academy gossip and laugh at her dad’s jokes. One hour to pretend everything’s okay. And one hour to escape.

Because tonight, they’ll come for her.

Altered (Crewel World # 2) 


                                                   Unraveled (Crewel World # 3) 
No comments:

Powered by Blogger.